ALÜMİNYUM BASKI

Alüminyum Etiket ve Etiketlerin Genel Uygulamaları:
Pencere grafikleri, Araba / Tampon etiketleri, Satış noktası, Açık hava reklamcılığı, Ürün etiketleme, Satış noktaları, Otomobil Demontalleri, Yarış Otomobil Grafikleri, Yarış Araba Afişleri, Motosiklet Desmeleri, Kar Motosiklet Etiketleri, Alan Adı Desenleri, Duş Duvarları ve Kapılar, Ayna Tasarımları , Vitrin Levhaları, Sürgülü Cam Kapılar, Mutfak Dolapları, Mobilya Sanatı, Siyasi İşaretler, Donanım Etiketleri, Kişiselleştirilmiş Etiketlemeler, Özel Etiketlemeler, İşaretler, Vitrinler, Ticari Logolar, Kurumsal Logolar, Promosyon Desenleri, Ofis Kapısı / Duvarlar, Kilise / Dini Çıkartmalar, Dizüstü bilgisayarlar – PC kuleleri, Dolaplar – Alet kutuları, kaykaylar ve çok daha fazlası.

Alüminyum Etiket ve Etiketlerin Teknik Bilgileri:
– Yazdırma Süreci: Yüksek çözünürlüklü parlak renkler için en yeni teknolojiyi kullanıyoruz. Yazdırma işlemimiz, tek renkli baskıyı birçok renk kullanımına olanak tanır. Bu, imajınızı tasarlanan her ayrıntıya kadar çoğaltabildiğimiz anlamına gelir.

– Mürekkepler: Bu tür çıkartmalar, kısa ve uzun vadeli iç mekan ve dış mekan uygulamaları için canlı görüntüler ve harika renkler sağlayan mürekkeplerle bastırılır.

– Kesme: Tasarımınızda bulunan tüm renkleri basmakla kalmaz, alüminyum çıkartmaları neredeyse herhangi bir özel şekil ve boyuta kadar kesebiliriz. Logonuzu alıp bir çıkartmaya basabiliriz veya sizin için özel kalıp kesim grafiği oluşturabiliriz.

– Vinil Malzemesi: Alüminyum çıkartmalar ve etiketler mat gümüş görünümlü, yumuşak, kalın bir alüminyum folyo üzerine basılmaktadır. Yüksek kalitede olması nedeniyle, bu etiketler zorlu dış uygulamalar için uygundur.

– Yapışkan: Şeffaf Kalıcı Yapışkan, alt tabakaların çoğuna mükemmel yapışır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir