STİCKER BASKI

damla etiket
metalize sticker,
rulo bobin sticker,
kuşe sticker,
aliminyum folyo sticker,
yardımcı ve uyarıcı sticker,
fosforlu sticker,
Statik sticker,
Hologram etiket,
Güvenlik etiketi,
Şeffaf sticker,
opak sticker,
normper sticker,
içten yanmalı sticker,
çift taraflı sticker,

 

Genel bakış
Yükselen Baskı Etiketleri: Daha Kaliteli Bir Tanıtım Aracı Daha İyi Yapıldı
Çıkartmalar çok yönlü bir araçtır ve her ölçekteki işletmelere klasik bir tanıtım aracı olarak popülerdir. Çeşitli yüzeylere uygulanabilir ve çeşitli ürünlerde kullanılabiliyorlar.

Etiketler hem kişisel hem de iş amaçlı olarak kullanılmaya uygundur ve kavanozlar, su şişeleri, şarap şişeleri, dekor, hediye etiketleri, araba tampon etiketleri ve daha fazlası için ambalaj olarak popülerdir. Dizüstü bilgisayarlar, vites kutuları, bisiklet çerçeveleri, tamponlar ve diğer yaygın ev ve ofis malzemeleri üzerine çıkartmalar görürsünüz ve her gün sayısız marka gösterimi yaratırsınız.

Tüm çıkartmalar dayanıklı tam renkli baskılarla dolu dayanıklı stoklarda basılmaktadır. Su geçirmez seçenekler de mevcuttur ve kendi gıda ambalajınıza logo eklemeniz için mükemmel bir seçimdir.

Tüm çıkartmalar hem standart hem de özel boyutlarda, kaliteli mat veya UV yüksek parlaklıkta yapışkanlı stoklarda basılmaktadır. Rulo veya kesim seçenekleri arasında seçim yapın. Ücretsiz çevrim içi provalarımız dan ve indirilebilir şablonlarımız dan da yararlanabilirsiniz.