LEKSAN BASKI

İnce Mat Dokulu Lexan hakkında soru sorun.

Herhangi bir dış şekli
İç delikler ve diğer şekilli kesikler
Göstergeler veya gösterge ışıkları için açık alanlar
Minimum miktar yok
Hızlı dönüş. Etiketlerin hızlı mı gerekiyor? Hızlı teslimat seçeneklerimiz hakkında soru sorun.
Harcama masrafı yok masraf yok
Ultraviyole ışına sürekli maruz kalma renk değişikliğine neden olabilir. Dış mekan uygulamaları için Lexan® etiketleri önerilmez. Aşırı yüksek dış ortam pozlamasında Süper Sert Polyester’i bir Lexan® markalı etiket olarak kullanmanızı öneriyoruz. Genellikle Super-Tough’u açık alan Lexan® olarak adlandırırız.

10 mil Lexan® etiketleri, 10 mil Lexan® üzerine baskı alt yüzeyi (ters görüntü ile arka yüzü basılır) ve daha sonra Yapıştırıcılarımızla laminasyon yapmak suretiyle üretilmektedir. Sonuç, yazdırmanın 10 milimetre Lexan® tarafından korunduğu son derece dayanıklı ve çekici bir etikettir; kadife yüzey, küçük yüzey kusurlarını “gizler”; bu da, uzun süre “yeni” bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. 10 mil Lexan® etiketleri, gerekirse Klavye Örtüleri gibi uygulamalar için yapışkan olmadan da mevcuttur.

5 mil Lexan® etiketleri, 2 mil’lik Polyesterlerimizden herhangi birine bastırarak ve daha sonra 5 mil’lik Lexan® Laminat ile laminasyon yapılarak üretilir. Sonuç, 5 milimetrelik bir Lexan® tarafından korunan son derece dayanıklı ve çekici bir etiketdir; kadife yüzey ise, küçük yüzey kusurlarını “gizler” ve böylece uzun süre “yeni” bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. 5 mil olan Lexan® etiketleri, toz boyalı boya, düşük yüzey enerjili plastikler ve diğer yapışkan zeminlere üstün yapışma sağlamak için özel olarak formüle edilmiş standart Hi-Bond yapıştırıcı ile birlikte verilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir